Život Ch obyčejný člověk je. 05

posted on 08 Aug 2014 02:53 by ordinarydress5004
Todd necítil potřebu odpovídat na takovou řečnickou otázku. On ji jen políbil poté, co ona otevřela ústa lákavě. On byl velmi citově dotkla, jak to nádherná zralá žena podlehla jeho šarmu a schopnosti. Někteří jiní lidé by pravděpodobně nyní pokusil do prdele tu ženu v vážný, aby se jeho vlastní verzi, ale nebyl jedním z nich. Byl rád, aby Donna tu čest s ní škubající kunda omotal kolem jeho tvrdosti.

Jeho milenka přijal teď svou nezdolnou péro jako ve skutečnosti bez nutnosti přivést ji zpochybnit. Vědět, kolik jí kaše tuto penis do její kundičky se jí touhu po speciální druh léčby ona nikdy uskutečněn na muže před. S odhodláním se odpojí od jeho penis, smutku s nářkem o strašlivé prázdnoty v její kundičky, poklekl před ním a začal olizovat jeho soukromé části čisté od ní kočička šťávy. Udělala to, že s takovým množstvím nadšení, že Todd jen opřel a zavřel oči. Její čisticí práce nebylo vhodné, aby ho cum, ale to bylo stimulující nicméně.

Po nemohla najít další zbytky ze sebe ona olizovala několikrát kolem fialové uzel s jejím jazykem a řekl, Todd, věřte mi, že to bylo poprvé, kdy jsem měl chuť ochutnat mé vaginální tekutiny na mužském penisu. To bylo ještě víc vzrušující, že to byl tvůj velký, krásný pták.

Její milenec reagoval odpovídajícím způsobem. Zlato není zač, to bylo fantastické. Dej mi pusu. Chci předzvěstí vaší kočičky. Vzápětí byli v sevření opět bojovat zuřivý jazyk boje, kde se její kundička šťávy smíchané se slinami vstoupil do jeho úst. Polkl ostře a prohlásil Co lahodné chuti. Nemůžu se dočkat, až ji pít z kašny.

Vlna vzrušení tekla přes Donna znovu. Přišla rovnou k věci. Pojďme do ložnice, Todd, pohodlné, velké postele je tam na nás čeká. Sotva řekne, než udělá! I když, oni udělali přesměrování přes kuchyň, kde další karafa s jemnou směsí byl uložen v lednici.

Pili svůj podíl a odešel bez dalšího odkladu do ložnice. Todd zjistil, že je to trochu moc ženský pro jeho chuť, ale, samozřejmě, že tam nebyl jako bytová architektka. Chtěl šukat smysl.

Skákali na posteli, líbali se zuřivými jazyky a dokonce mluvil málo, ale nedlouho později byli zahřát znovu. Todd pomalu a smyslně políbila ho na cestu přes turistické mapě jejího reagovat těla, z výchozího bodu do konečného místa určení. Často musel udělat zastávku, když krásný výhled objevil před očima. Nejprve tam byly dvě velké krásné kopce musel vylézt na; s klenutými vrcholy, které vypadaly jako dlouhé, tvrdé struků sát a olizovat na. Od někde zaslechl podivné sténání. Šel na jih a našel malý kulatý otvor uprostřed posměchu, škubání vrstva. Myslel si, že rád svou pozornost. Tu a tam zkontrolovat s jednou rukou na stav svého konečného určení. Zjistil, že je tam málo bažinatá. Jeho prsty byly v ohrožení zapadnout, ale vůně a chuť je příjemná na ně. Slyšel hlasitější sténání a hledal původce. Viděl, jak se krásná žena je sevřený obličej se zavřenýma očima, hlava se svíjet v mukách na polštáři. Trochu více na jih mohl schovat za malou, pěkně zdobené křoví, kde našel svého konečného cíle, velmi mokrý růžový střih lemované s našpulené duny, bez jakýchkoli trav.

Na vrcholu jeho lomu našel legrační růžové věc, vyplížil z kapucí. Je to zřejmě líbilo, když rychle olízl nad tlačítkem rázy dvakrát.

Ty hajzle, já už jsem tu, abych cum, žena teď plakala v zoufalství.

"Ano, vždycky ty slečny v nouzi na dobrodružnou cestu," pomyslel si a vzal tuto růžovou věc, ji viditelně vztyčený klitoris, mezi jeho širokým úsměvem rty a zatočil se s jeho jazykem. Se dvěma prsty mu zkušeně našel její G-bod.

Donna přišla okamžitě. Jsem cuuumiiing, jak báječné, křičela a jeho turistická mapa náhle chvěje nahoru a dolů a kymácí se. Bažina dostal ještě hlouběji, sání prsty do ní.

Pomalu se vrátila ze své rekreační cesty a řekl, nemohu si vzpomenout, kdy jsem naposledy vyvrcholil tak těžké z lízání. Jste nápadité žena teaser a jste skutečně jedli moje kočička se ještě. Několik mužů někdy líbala jen moje kunda a můj manžel není jedním z nich. Je toho názoru, skutečný člověk by to neudělal.

Nebojte se Honey, já jsem právě začal s tebou. Podívejte se na můj penis, který je připraven na další akci. Byl tvrdý jako ocelové tyče znovu poté, co ztratil jeho hard-na temporarely, zatímco oni dělali oklikou přes kuchyni.

To mě poser, Todd! Seru na můj stupidní manžel! Ukaž mi, co tvrdě kurva může udělat pro mě. Věřím, že naše kurva na terase byl jen předkrm.

Zlato, věř mi, já nechci, aby ho vyspat, ale chci se s tebou milovat. Zasloužíš si to pro zanedbávání tak dlouho.

Vylezl na ni, zatímco ona roztáhla nohy a zvedla kolena. Její žena pokladnice ležela otevřená před ním. Dokonce viděl její svraštělé, těsný kretén. On by se dozvědět později tam byla panna.

Ve chvíli, kdy upravil tlustý cockhead ve svém chytnout znovu cítil, jak pevně byla. Nicméně, ještě jednou, že to pomohlo, že její kurva díra byla úplně promočená.

Todd ji políbil a řekl, Donna, vaše kočička je stále neuvěřitelně těsné. Cítíte se jako panna, přestože nemám takové zkušenosti. Řekni mi, jestli dělám něco špatně, nechci ti ublížit.

Políbila ho zpátky vášnivě a řekl:, Neboj se miláčku, moje kočička bude dostatečně flexibilní, víte. Musíte vědět, nikdy jsem nebyla matka a mužství mého manžela je spíše na menší části spektra; v průměru a ne příliš silný. Víme, že sex není opravdu o velikost, ale zařízení mého manžela není zdaleka vaše rovné co se týče rozměrů a schopností. A frekvence sexu jsme neudělali nic, aby protáhnout svou vagínu; téměř ne více než mladé ženy, čekající, aby její třešeň přijata.

Když jsme se vzali před patnácti lety jsme se okamžitě shodli jsme nechtěli děti, a tak jsem se dostal můj trubky svázané. Jen jsme to dělal pro děti a nikdy jsem neměl mateřský instinkt. A teď mi kurva, už se nemůžu dočkat už mají svou velkou věc v mé píči znovu.

Zatímco oni ještě políbil Todd jel kupředu a cítil, jak velkou radost, protože její těsné kundy postupně otevřel opět pro jeho náročnou kopí, jako by mu slíbila. On pokračoval, dokud se jeho penis hluboko v jejím nebeské pochvy. Hodně k jejich společné radosti se líbali horečně a zaútočil na její tvrdé bradavky s ústy a jazykem střídavě. Pak už byl čas přesunout společně.

Donna byla jednou z žen, které nezachytil svým milencem záda s nohama, ale její boky byly dostatečně agilní, aby Riposte své hluboké výpady a několik minut později se osvítil ho znovu, jak snadno by mohla orgasmu prdeli toho pravého muže.

Todd registrován, jak rychle se její dýchání a sténání zvýšil, a ona mu řekla otevřeně, jak moc se jí líbí jejich spojení. Její bažinatá kočička z chortling zvuky.

"Ungh! Ungh! Ano! Oh, ano, ano, ano! Je to fantastické! Todd! To mě poser těžší!"

Teď byl na kontrole a přistoupil svými dlouhými hlubokými tahy do zářezu a ona třela klitoris rozšířený přes stydkou kost nedobrovolně. A když se pátravě našel její G-bod, když pronikl ji na několik minut jako tvrdý a tak rychle, jak mu bylo pohodlné s, dokud se postaví ji pryč na jejím dalším orgasmu.

Můj Bože, já jsem cuuumming, jsem cuuumming tááák těžké. Ona se nestaral o její výkřiky rozkoše. Její kočička svaly se vlnila a sevřel a stáhla neustále. Nemohla uvěřit, že její třetí vrchol byl ještě silnější než předchozí vrcholy.

Todd byl asi minutu chůze od jeho vlastní verzi, když musel zastavit jeho pohyb, protože její zběsilé dýchání, hledal kyslíku.

O chvíli později se po obnovení její sexuální blaženosti mu ukázala, že se stala v jeho přítomnosti nenasytná děvka v teplo. Nemohla uvěřit, že nepřišel ještě a jeho penis byl stále hard rock v její píči. Ona okamžitě požádal o druhém kole.

Todd, že byl fantastický a já chci, abys mě znovu šukat. Jsem si jistý, mohu cum brzy znovu. Ukázala mu, jak ho chce do druhého kola otáčením kolem, jak se na ruce a kolena. Všechny poklady žena může nabídnout s ní spodních otvorů položit otevřeně před jeho hladové oči.

Pohled na ni na všech čtyřech, hlavu dolů, zadek, kolena široce roztažené, kočička otevřené a příjemné bylo prostě příliš mnoho odolat. Pohyboval se vpřed držel ji za boky a pomalu velmi pomalu do ní vstoupil až po jílec zezadu.

"Aaaaah Ohhhhhh hovno Kristus, že je to dobrý Ooooooh Aaaaah!" Donna zasténal a začal ji šukat v dlouhých pomalých cílevědomé tahy.

Vzal ji kroutit boky v těsnější sevření a zvýšila jeho rychlost postupně ji kurva tvrdší a rychlejší každých pár minut, použití všech jeho milování dovednosti tím, že mění své výpady do hloubky a úhlu přemluvit dalšího vrcholu z ní, ale brzy si uvědomil, že trochu blíž jeho vlastní verzi, než ona byla k ní popsaným orgasmus ten den, a to navzdory skutečnosti, že byla neustále řval do polštáře, jak dobře to cítil.

Přemýšlel o nejbláznivějších věcí, které prodlužují kurva zasedání a marně pokoušel vytlačit své PC-sval, takže nakonec cítil, jak jeho koule se připravuje na velkou zátěž. Stal se šílený, protože on by se chtěl ji nechat na holičkách, bez dalšího orgasmu. Instinktivně opakoval něco, co udělal s Andromeda před nějakým časem. Strčil namazaný prst s platnými přímo do zadku. Byl v zoufalství a jen se rozhodl to vyzkoušet. Lidské kretén je dodáván s miliony nervy.

Ve chvíli, kdy jeho prsty projela její řiti, hlasitý výkřik opustil její ústa a hlava se jí pohyboval, jako by to bylo bez jeho VÁLCOVOU.

Noooooooohhhhhhhh, kvílela nevěřícně, ale jeho nemravného jednání našli požadovaný výsledek. On pokračoval v otáčení prstem v zadku.

Když oznámil jeho orgasmu a jeho sperma děla vystřelil jednu salvu za druhou v jejích hlubinách slyšel nejasně echo, jsem cuuumming taky, ty špinavý bastard.

Dva propletené těla hnal se na postel pro mnoho minut dělat Randy zvuky.

Nakonec klesl vyčerpaně na posteli, bok po boku, tváří v tvář. Poté, co Donna jí přinesl dýchání v pořádku, zeptala se, co vás k tomu vedlo?

Nevinně odpověděl, vyklenutí obočí, co tím myslíš?

Uvedení prst do zadku?

Ooooh, že, já nevím. Byl jsem v zoufalství nechat na holičkách, bez dalšího spokojenosti. Musel jsem to zkusit a to mělo požadovaný efekt.

Ok, Buster, prstem, můžete to udělat znovu, ale měli byste vzít v úvahu, můžete pronikl panna kretén. Muži, kteří chtěli šukat zadek, Nenechal jsem jim to a můj manžel byl nikdy zájem o backdoor sex. Myslí si, že o tom jako gay akci. Ještě jeden hloupý tah z jeho strany. Teď mám zřetelný předpoklad máte zkušenosti s análním sexu stejně. Mám pravdu?

Todd se na ni usmál se svým napůl chlapecký okouzlujícím úsměvem. Ano, Zlato, máš pravdu. Moje přítelkyně a já praktikovat pravidelné anální sex. Všichni tři jsme si ji až do krajnosti.

Wow, Todd, že mě překvapí více a více, a co to znamená, přítelkyně? Mluvil jste v množném čísle.

Ooohhh, jsem? Ano, pravda je řečeno, že je dvacet osmiletý žena a mladší je osmnáct. I počítat i jako přítelkyně a my se milovat téměř každý den. Vědí o sobě a já jsme založili pěknou rotační systém uspokojit oba.

Další překvapení, nečekal jsem, že vás bude hráč. A Nečekal jsem, že jste se jako skvělý milenec. Váš sexuální zdatnost je vynikající. A s tímto análním tématu, dej mi čas, musím o tom přemýšlet.

Děkuji Donnu a nebojte se. Nikdy bych tlačit vás na nic nejste spokojeni s.

Vážím si toho, Todd, ale vy jste upřímně, kdo by mě považují anální sex.

Než mohla říct něco víc, Todd ji konfrontován s jiným neuvěřitelně vzbudit pocit. On se postavil nad ní v poloze 69 a začal čistit svůj unikající kočička z jejich kombinaci šťáv s infekční nadšení. Neexistuje žádná jiná možnost pro Donna následovat jeho vedení se čistí své soukromé části stejně. Poté, co se vykoupal a osprchoval se navzájem se svými jazyky Donna řekla se smíchem, to je zajímavé a radostné alternativní řešení k plýtvání teplou vodu ve sprše.

Mluvili šťastně za dalších patnáct minut, dokud Todd žaludek začal nadávat. Omluvil se upřímně, ale Donna se jen smál souhlasně a řekla, že hlad taky. Pojďme do kuchyně něco k jídlu. Vstala z postele a šel ke dveřím, ale cítil, že Todd zaváhal a řekl Todd bych být nahá s vámi, podívat se na své krásné tělo, a věřím, že totéž platí i pro vás. Není třeba pro skromnost se mnou. Líbí se mi to tak.

Ona lákavě natáhla k němu ruku a sekund později šli přízemí ruku v ruce. Todd zjistila, že je kuchař s sendviče a pomohl jí připravit. Samozřejmě tam byl trochu rozptýlení a zpoždění vytvořit lehkou večeři, protože se často vášnivě políbil, ale nakonec byli připraveni. Míchaný salát doprovázel sendviče a Todd byl ještě nadšený, když mu ukázal domácí čau-čau ve velkém hliníkovém hrnci.

Mluvili hlavně o nesmysl, ale měl spoustu legrace dohromady. Todd pil pivo a Donna více její pomerančové šťávy, šumivé víno směsi. Jen se jí to líbilo. Na konci večeře se otevřela více s ním o manželově současné postoje, a jak se jí zcela zanedbané sexuálně, ale ona si myslela, že ho stále miluje i přes jeho chyby. Nicméně ona byla šťastná, když Todd slíbil, že jí zavolat v případě jeho dvě kamarádky nebyly v nouzi času s ním.

Seděli na pohodlném gauči v pracovně s lahví Cabernet Sauvignon na stole, když ho Donna zeptal, jestli chce zobrazit film s ní. Před několika dny tam byl prodej a jí koupil DVD "Notting Hill" s Julií Roberts a Hugh Grant se chtěla dívat na dlouhou dobu, ale nikdy neměl příležitost. Todd byl určitě romantické chlap, aby byl dobře obeznámen s tímto filmem přesto, že je to holka film. Bylo to před třemi lety se naposledy viděl. Během hry to bylo těžké pro Todda udržet ruce na uzdě, protože klidovou nahý, ale chtěl, aby si tento film úplně. Viděl, jak pozorný byla. Přesto se často měl ochablý penis v ruce, hladil ji, ale zdálo se, že více či méně zapomíná na to.

Oni spolu se zasmál téměř na stejné scéně a mlčeli spolu na konci filmu, když Julia řekl Hughovi, Po tom všem ... Jsem jen holka, stojí před chlapcem, požádal ho, aby ji miloval. Donna měla slzy v očích.

Později šli do ložnice a začal znovu dlouze, sladké milování zasedání. Donna ho olizovat znovu až do konce, tentokrát ještě více zaujalo s tímto zvláštním člověkem masa. Ještě jednou, ona ochutnala jeho sperma ovocná a spolkl ho dychtivě. Dvakrát, když bránil její dávivý reflex a vzal ho hluboko do krku. Byla ohromená, když vydechl nahlas překvapeně a jeho penis sebou škubla v jejím jícnu. Nebylo pochyb o tom, že se to líbilo, když jí jazykem olízl základ jeho penis a jeho velký šourku.

Poté, co potřebovala další velké turné po jejím těle. Navzdory své hořící vzrušení po kouření si vzal čas podívat se po všech zajímavých míst. Také tentokrát pečlivěji prohlížel svého konečného cíle. Olízl po boku svého oteklé stydké pysky, jí dal prominentní klitoris rychlé pozornost a řídil jeho dlouhý jazyk tak hluboko, jak je to možné v jejím bažinaté tunelu. Samozřejmě, neměl zanedbávat její svraštělé, záškuby poupě. Je to prostě skvělý pocit na okraji ženský zakázáno díry a ona se ani nepokusil zastavit jeho jazyk a prsty. Pravděpodobně, ona už to líbilo.

Když byla v zoufalé potřebě cum a zavolal mu dokonalý padouch; zaútočil na její klitoris silou a stisknutí jiný prst v jejím slin připravené řiti.

Znovu vykřikla, Noooooooohhhhhh, ale bylo to marné. Přišla jako nákladní vlak, odlévání ve velké míře z jeho zatížených šťávy. Todd požití vše, co nabídl.

Když její orgasmus začal ustupovat chtěl vědět, zda by mohla být, pokud se v pravé situaci, jako multi-orgasmus jako Samantha a Andromedy. Stal se těžko znovu během jeho přisluhování s Donnou.

Jen tloukl svou ocelovou zbraň ve své přetékající kunda, políbil ji vášnivě a napadl ji oblázkové tvrdé bradavky s prsty. On šukal ji tvrdě a rychle, protože to byl jeho osud. Ano, ona byla schopná multi-orgasmus. Bylo to jen schopnost některé ženy mají soustředit všechny své smysly na sexuální akt v pravou chvíli. Todd byl ten pravý a Donna pásmový v takovém stavu mysli. Lidská bytost je největší pohlavní orgán se nachází mezi ušima.

Aaaaahhhhh, nemůžu přestat cuuummiiing. Můj Bože, já jsem cuuummiiing znovu, kurva blázen, ona opakovaně naříkala.

Jeden orgasmus Zdálo se, ubývat, když příští hned za již začala. Žádný z těchto dvou registrován, jak dlouho to trvalo. Todd pocit, jako by byl kurva stroj, nikdy únavné ve svém úsilí, krvavé podobné jako jeho tělo bylo čerpáno plné různých sexuálních drog. Donna mu později řekl, že nikdy očekávat něco podobného, ​​že by se někdy stalo s ní. Ona nikdy nevěřil ženy v předmětech nebo příběhy, které hovořili o multi-orgasmy během minut.

Konec přišel poté, co zaplavila její lůno jako vodopád malý rybník. Potřebovali dlouhá doba, aby se vrátil do své běžné smysly.

Oba měli jít na záchod poté, což nebylo jednoduché, protože se museli vypořádat s jejich želé nohy. Zpět v posteli prostě usnuli jeden druhému v náručí.

----------

Probuzení ráno, když zjistil, Donna byl ranní ptáče. Po rychlém sprchovým koutem našel ji v kuchyni připravuje snídani. Byla nahá jako on.

Donna stála u kuchyňského pultu krájení chleba. Dostal za ní, políbil ji na krk a hladil její svůdné tělo s rukama. Jeho masitý ochablý penis stisknutí v ní kroutit za sebou. Ona broukal a opřel se zády o jeho holé hrudi, otočil hlavu a druhý později se políbili. Cítil želé na rtech.

Řekla, že s láskou, Zlato, pojďme sedět u kuchyňského pultu, vše je připraveno.

Zdálo se, že podivný snídal bez šatů a nahušťování ptákem stoupající z jeho rozkroku, ale oni se cítili pohodlně s ním a nikdo by je mohl vidět zvenčí. Třikrát její narozeniny oblek mu dal příležitost lízat želé z jejích ňader. Byla to opravdu opatrní a Todd byl vděčný za to líbání a lízání její dlouhé, tvrdé bradavky. A to nevadilo jí má dezert.

Je zdobena jeho penis s nějakým čokoláda lískových oříšků šíření a olízl ji čistou, což mu kroutit na kuchyňské židli. Ne dlouho poté, čokoládová pomazánka z lískových oříšků byla zakončena s jeho přirozenou podstatou. On odfrkl a nafoukl šťastně, zatímco Donna spolkla poušť v hojnosti. Uvědomila si, že je teď cum-děvka, hlad Todd lahodné šťávy. Představoval si wake-up kouření, ale po-snídani blowjob potěšení z ní, že se cítil dobře, jak dobře.

Neměl zapomenout na své potřeby a prdeli její klidná a láskou v obývacím pokoji zezadu, sklonil se nad křeslo. Nevadilo jí dlouhou kurva, právě naopak. Křikla přes dvě ohromující orgasmů, co kouzlo milenec byl. Todd byl schopen vyhodit svůj druhý náklad dne během svého druhého vrcholu. Téměř celá kurva čas měl dva prsty rotující v zadku. Ona se opravdu na to zvyklí.

Poté, co se zotavil ze své sexuální blaženosti řekla mu s odhodláním v hlase příště chtěla ho otevřít její zadek. Už jste někdy slyšeli o čtyřicet-dvaroky starou ženu říkat takovou obscénní věc osmnáctiletý mladík? Todd je okamžitá reakce byla nová boner a to navzdory skutečnosti, že již přišel dvakrát v krátkém čase. Donna nevadilo mají jiný proteinový koktejl.

Comment

Comment:

Tweet