Školení ho, aby Dick Ch.. 05

posted on 15 Aug 2014 07:36 by ordinarydress5004
Kluci znovu objal a k našemu překvapení začal vášnivě francouzské líbání. Vzhledem k tomu, Carl byl stále těžko jsem se rozhodl experimentovat dávat Michael určitý tlak na ramena nutí ho, aby poklekl ve sprše, takže jeho tvář byla přímo zíral na Carl obrovský penis. Popadl jsem Carla penis a začal třít žalud celého Michaels 'rty a k mému překvapení začal lehce olízl špičku a pak spolkl celý žalud do úst. Viděl jsem Michael zíral do Carl očí řekla mu, že to bylo v pořádku, a že chtěl mít chuť jeho spermatu stejně. To netrvalo dlouho, protože Carl byl tak zapnutí od jeho první kurva začal střílet huby spermie do Michaelova úst. Viděla jsem Michaela tváře nafouknout a nakonec byl nucen spolknout, kteří již ochutnali spoustu spermatu před "koulování" od nás obou, stejně jako jíst pocházejí z našich otvorů.

K našemu překvapení jsme měli velmi úspěšný letní slunovrat oslavy. Oba naši kluci zavázaly k sání navzájem penis a skutečně chutná. Jsme oslavili tím, že objednává láhev šampaňského a poté, co láhev byl sestřelen doporučujeme kluky, aby nám další show. Tentokrát se dostali do 69 pozice s Michaelem na vrcholu. Jak jsme hladil a hladil je, zatímco oni olizovat penis Bylo horko vědět, že naši chlapci byli konečně těší na svobodu stává bisexuální. Claire a tajně jsem řekl navzájem, že jsme dnes byli bez kohout sání, protože jsme mohli dát práci našim chlapcům. Kdykoliv jsem chtěl horké kurva od Carl bych mohl mít Michael ho sání těžké pro mě po mém boku. Místo sání kohout mého milence z mé píči chuť a brzy Claire a já jsme byli 69ing hned vedle nich.

Druhý den to bylo slunovrat úplněk. Všichni čtyři jsme se zúčastnili Megan nebe oděná pohanský obřad. Kruh se konala v horách nedaleko některých posvátných kamenů. Bylo tam asi 24 lidí a Megan byla Wicca královna. Dala slovo pro každého svléci, spojující ruce kolem ní v posvátném kruhu. Megan vypadala nádherně v měsíčním světle nosit zlatou korunu pernaté a nic jiného. Vzal ji za kouzelnou hůlku, že požehnal čtyři rohy země žádají o ochranu uvnitř kruhu a pak se zvedla kouzelnou hůlku na Měsíci vydala všechny sexuální svádění duchy do každého z nás. Předávání pohár asi pro všechny z nás k pití, která byla plná vína, posílení mužské drogy a tajné lék, který zrychlil tělo posiluje nás všechny do orgie ducha.

Jak jsme pili z poháru Megan mluvil individuálně na každém z nás si představovat soukromé informace o věcech, které nás postižených přímo. Když přišla řada na mě pít z poháru Megan kroužil pusu, mé píči, a můj kretén s ní kouzelnou hůlkou náročné, že můj had příručka ve mně ožívají posílení mě se sexuální energií řídit ostatní v pozitivním způsobem mě varoval, že pokud Použil jsem tyto pravomoci pro "Darkside" Já bych draze zaplatit. Cítila jsem, jak moje tělo začne pálit a zahřát, mé rty se zdál být plnější a moje kočička a kretén zdálo se, že začne svědit. Celé mé tělo se začalo svíjet jako had a můj jazyk začal vířit a můj klitoris začal otok z mého klitorisu kapuce uvedení mě velmi vzrušeném stavu. Když se Megan dokončení průchodu pohár skončila obsah; sexuální energie byl tak nabitý každý člověk vyrostl zuřící erekci a každá žena je kočička byli mokří, zadky svědění a bradavky tvrdé. Dokonce i po všech šukání a cucání jsme den předtím, než jsme byli ještě tak horké, jak se zbytek lidí.

Ve středu kruhu byl plochý kámen se svíčkami na čtyřech rozích. Megan vybrali mladou ženu ležící ji na oltáři volání z její vlastní manžel, (zavolala rohatý bůh), který byl visel jako kůň nosit rohatý zlatou masku jsme zpívali, jak se pomalu v prdeli to dívka, která nosí černý kondom pro minimálně 10 minut a pak ji přetočení, že v prdeli její kretén na dalších 10 minut. Trvalo hodně lubrikantu a času pro chudé dívce, aby obětavě vyhovět jeho obrovský penis. Mladá blondýnka Coed se kurva bez stížností, zatímco přichází několikrát. Megan ji vedl zpátky do kruhu volí jinou ženu, která byla o něco starší a zkušenější. Bylo to jako dostat zdarma sex show jako Megan si vybral ženu poté, co žena má být v prdeli jejím manželem.

K mému překvapení mě Megan vyzváni, aby přišli dopředu. Byl jsem tak nadržený jsem se ani bránit vzal ji za ruku a ležící na oltáři. Otevření nohy a prohnula moje kočička splnit počáteční tah dopředu vše Rohatý bůh je seběhlo tak rychle, celá jeho hřídel zmizel uvnitř mě. Cítila jsem, jak jeho koule lechtání mi zadek, který jsem věděl, že by byla porušena další. Jsem nikdy nebyl v prdeli takový obrovský penis přesto byl něžný milenec bude pomalu kurva mě jako píst s plnými zdvihy zblázním rozkoší. Ve skutečnosti jsem syčel jako had pohybující se mé tělo v pomalých hadí křečí zúžení moje kočička svaly těsně kolem jeho obrovské hřídele. I když byl na vrcholu jsem se cítil, jako bych měl úplnou kontrolu. Poznal jsem to podle jeho sténání, že jsem mu rozkoš jako demoness. Použil jsem jeho tělo neustále Cumming jako bůh roh mi v prdeli. Ani jsem si vědom, když se otočil kolem mě pomalu zadáním můj kretén. Při obrovské hlava jeho penisu rozdělit své svaly sfinkteru jsem se, že celý kruh mě slyšel pláč během celého kurva. Byl jsem plivat a nadávat svíjí jako had bych mohl cítit mé svěrače svaly stiskla ho pevně ho skoro kastrovat, jak jsem se bránil. I volně chtěl být plně usmrcena před bohyně měsíce. Když bůh roh konečně vytáhl z kretén ještě hard rock odsekl jsem se kousat hlavu jeho penis, až jsem čerpal krev moje řezáky dělat dvě značky jen jako had. I dobyli rohatý bůh, který nakonec ztratil svou erekci návratu kulhat a porazil. Byl jsem odveden Megan, kteří mi poblahopřál k odvážně souhlas k rituálu a porazil rohatý bůh. Megan dodal, že bohyně bude ctít své intuitivní záměry pro můj milenec která mají být přijata anally velmi brzy.

Oni rituál se jiným směrem, protože slunovrat byl připomínkou návratu ženské Megan odstranit masku jejího manžela požadovali on vzdát se své moci k ní a ochotně přijmout vše, co má pro něj. Klečí a pádu na nohy se vážně souhlasil. Zvyšování svou kouzelnou hůlku nad hlavu, že prohlásil rohatý bůh je mrtvý na léto a utrpěl porážku vynikající žena. Nyní rukama jeho bohyně a královna mu bude trpět bič před skupinou. Příspěvek byl zasazen uprostřed kruhu, který má pouta visící z toho, že Megan rychle zapnul kolem zápěstí svého manžela. Pro mě to bylo bude ještě více vzrušující, než kousání jeho penis. Vysávání 4stopa jeden tailed whip Megan stála za testování její manžel vzdálenost s rychlým uštěpačný jeho asscheeks zjišťují, že je perfektní. Uchopte bič až na Měsíc řekla skupinu, která není nikomu z člověka zvláště její manžel říká všem, že po porušení a obětování čtyři krásné ženy, se nyní musí zaplatit za své činy.

Nemohl jsem uvěřit tomu, jak každý pacient zůstat v kruhu, včetně Michaela, Claire. a Carl, kteří byli stále sexuálně vzrušená pod tímto magickým kouzlem kruhu. Megan byl určitě krásný magický Čarodějnice nebojí používat své pravomoci v přední skupině. Nakonec jmenovat svého manžela jako "odradit" vrací ho zpět do jeho spodní roli jako její sluha jí oznámil kruhu, který se chystal vzít obětní beránek šlehání všech mužských zaměstnanců ve skupině. Megan řekla skupinu, která se bude zobrazovat žádné slitování, a že jeho tělo bude důkladně zbit osopují ihned. Nemohl jsem uvěřit, zvuk bičem a dlouhé červené šrámy, které jí dělat na manželově záda, zadek a nohy. Odradit pokusil se vzít to jako člověk, pro prvních pár řas, ale intenzivní bolest dostal nejvíce na něj a začal výt jako vlk. Později jsem se dozvěděl od Megan, která byla doslova bičovat vlk vodící ducha z těla odnáší svou moc. Po 50 ranám začala zpívat přes něj objednat její hadí duch zotročit jeho tělo. Vyprávění o skupinu, která od nynějška na jeho penis jako by pod její kouzlo, dokud mu nařídil slovně použít svůj sex. Užívání odradit dolů ona ho plazit k oltáři.

Všiml jsem si, že tam byl další muž ve skupině s obrovským kohoutem. Megan nařídil její manžel leží na oltáři a pak šel a rozhodl, že samý trn. Třením kadidlo olej do kretén manželově nařídila čep, aby ho kurva úplně orgasmu. Uvedení Michael z kruhu k oltáři přikázala mu, aby sledovat a nikdy odtrhnout oči rituálu. Řekla mu, že její manžel byl heterosexuál na začátku, ale protože jeho důvěry a lásky k ní byl ochoten vzdát se své anální panenství jen pro ni. Muž, který se chystal do prdele odradit jmenoval David, zřídka šuká muže, pokud mu nařízeno královnou v rituálu. Megan mu řekl, že to žádná ostuda být rádi, tímto způsobem. Popření rozkoše stojí jen v cestě. Byl jsem úplně vypnul, protože jsem věděl, že po tomto rituálu Michael padne snadno do mé bisexuální pasti.

Megan oznámil kruhu, který, aby uklidnil sexuální duchy tam musel být rovnováha volá na šoustání začít. Viděl jsem, že Michaels oči dokořán a jeho penis tvrdý rock, když sledoval, jak tento obrovský silný muž dostat prdeli. Megan vedl zpěv celém kurva přehlušil křik jejího manžela. Necítil jsem líto odradit vůbec, protože můj kretén stále bolí z buttfucking mi dal. Sledování odradit vzít rituální kurva mě naprosto přesvědčila, že jsem šel na prdeli téměř okamžitě se Michael. Celé mé tělo se díval, když jsem sledoval, jak odradit, jehož penis zůstal zcela bezvládně se nejtěžší kurva svého života. Po dvaceti minutách stud nakonec vykřikl a začal střílet uncí spermatu hluboko odradit je Butthole.

Megan prohlásil, že kouzlo bylo rozbité a že ženy dnes mají moc nad mužnosti. Řekla všem ostříhat off s jejich bisexuální milenci a okamžitě 69 s myšlenkami prosperující slunovratu pro skupiny. Všichni jsme si přinesli rohože ležet na. I 69'd s Claire, zatímco Michael a Carl hned vedle mě udělal totéž. Carl byl na vrcholu posuvné svému obrovský penis po celou cestu dolů Michaelova krku. Oba Zdálo se, že milovat ji, tak jsem na ně zapomněl a zabořil hlavu do Claire kočička. Do této doby se chlapci byli zvyklí na sání kohout i plížit se do ložnice cucat navzájem off, protože jsme nebyli k dispozici. Claire a já vlastně prohlásil několik dní v týdnu, jak kohout sání dny, takže kluci by nás mohl pobavit a naučit se nové techniky.

Kruh byl jako obří homoerotic rituálu se pouze páry stejného pohlaví rozkoš navzájem bez viny nebo strachu z následků. Megan byla 69ing s krásnou blondýnu, zatímco její manžel bezvládně ležela na oltáři. Tam určitě byl nějaký silný kouzlo ve vzduchu se každý lízání a sání ve stejnou dobu. Obřad vyvrcholil, když první člověk zvolal pak orgasmus po orgasmu křik naplnil vzduch. V bisexuální muži se dařilo lépe, protože mají rádi polykání přijít, ale tajně nahlédnout jsem mohl vidět, že několik mužů bylo říhání se stanoví obsah jako jejich partner držel zpátky z jejich hlavy nutit krmení. Naši chlapci faired lepší Carl přišel první natáčení jeho pocházet přímo dolů Michala krku, když zatajil dech. Michael přišel další plnění Carlovu ústa, tak přijde, že slintal po stranách jeho tváře. Všechny ženy ve skupině přišlo dlouho po muži, protože chtěli, aby si jejich orgasmu blaženosti mnohem déle než muži dělali. Poté, co Claire a já konečně pustit, dokud nás oba byly vyčerpány.

Megan nás vedl vše bylo v odříkávat dělat všichni muži klečí dává se k ženám jako jejich otroci. Každá žena dostala bičování bič; muži bylo řečeno, aby se na všech čtyřech a ženy byli řekl, aby stát za nimi a začít bičování zády. Megan byla šlehání její manžel odradit stejně. Claire byla šlehání peklo Carl a já jsem byl bičování Michaela záda tak tvrdě, jak jsem mohl přimět jej, aby křičet po každé ráně. V době, kdy se bičování se provádí každý člověk ve skupině, věděl, že je horší než jeho žena, a měla by ji respektovat jako její nadřízený. Každá žena stála támhle pánské tváře, že se jim to, co Megan volá zlatá křest postřikem s čerstvou teplou pee. Oba Claire a já předváděl Megan nuceni své otroky spolknout zbytek naší moči po křtěte je se zlatým sprchovým koutem. Megan byla skutečně ohromen plácat Michael i tváře Carl tam a zpět, stříkající čerstvé čůrat na nás za to, že takové ošklivé pee děvky gratulací nás holky nám říká, aby v dobré práci.

Kruh se rozešli poté, co jsme všichni řekli, naše loučení jít každý svou cestou. Megan nám řekl, že jsme se definitivně přijat do skupiny, a že by se mi dávat volání v dopoledních hodinách. Užívání chlapce domů jsme ještě sexuálně vzrušený a chtěl pokračovat v naší dominanci nad nimi. Claire a já připoután na naše oblíbené dilda pokračující mít půlnoční kurva party s klukama. Umístění těsné gumové kroužky kolem základny svých kohoutů a míčky tak, aby nemohl přijít bychom chtěli, aby se ujistil, že by bylo zcela frustrovaný, jak jsme hráli. Megan jako dárek nám prezentovány s dvěma bičování biče jsme použili na kluky, takže jsme se rozhodli pokračovat v uvedení biče k dobrému používání v noci. Poté, co se střídali šlehání zády jsme kluci se na všech čtyřech na posteli kurva vedle sebe odběru otočí posuvné dovnitř a ven z jejich zadky. Vlastně jsem si užil popruh na pohlaví, i když jsem nemohl cítit to, co dildo dělal v jejich zadky; vizuální efekty a moje fantazie splnil mé potěšení, když jsem v prdeli je. Vlastně jsem rád, že naši dva silní kluci dobrovolně byli na všech čtyřech, přičemž nejlepší kurva jsme mohli dát jim buší denní světlo z jejich zadky. Opravdu jsem neměl zájem orgasmu, protože jsem věděl, že na konci noci Claire bych se o to, aby se naše ústa. Po kurva chlapce Doggy Style jsme nuceni chlapce sát a lízat naše kohouty čisté, které vždy neochotně snažili odolat, takže jsme museli třít dilda celé jejich tváře, až začali poslušně sání. Odeslání chlapce do postele Claire a já jsme strávili několik hodin lízání navzájem spát.

Věrni své slovo Megan mi volal o 09:00 ráno, jsem byl ještě v posteli a Claire olizoval moje kočička. Claire se nezastaví, ale já tlačil její hlavu do mého rozkroku říkat jí jít dál. Řešení Megan jako můj královnou jsem byl opravdu upřímný s ní přiznala jsem byl uprostřed horkého klitorisu lízání a říkal jí, že můj milenec Claire měl nejlepší lesbické ústa a jazyk, jaký jsem kdy zažil slibný sdílet Claire, kdykoli si přála. Megan se zeptal, jak jsem si užil rituál minulou noc. Řekl jsem jí, že to bylo velmi kouzelné a dokonce buttfucking, které odrazují dal mi bylo opravdovým zážitkem. Megan mi řekla, že když jsme se stali řádnými členy opeří všichni čtyři z nás bude v prdeli jím na oltáři a na delší dobu. Řekl jsem jí, že vlastně těšíme, jak se stát řádnými opeří členové, kteří jsou ochotni snášet, co královna chce. Claire byla sání na mém klitorisu a sotva jsem mohla mluvit. Řekl jsem Claire na jazyku prdele moje kočička místo, když jsem se domluvil s královnou. Claire se rychle přesunul do mé pochvy, ale byl jsem ještě stále zapnutý, protože měla jiný prst tlačí do mého Butthole současně.

Megan vlastně přiznal, že měl jeden z manželů s názvem Brad ze skupiny v posteli s ní a potírání a ona byla kurva Brad na zádech s jeho obrovskou 9 palců kohout uvnitř její pochvy jako její frustrovaný ponížený manžel hladil jeho bezvládné penis bezvýsledně. Zasmála se říká, že ani kapka pre-přijde slintal z jeho močové trubice. Ona mi řekla, že mě chce trénovat proklínat i Carl a Michaela stejným způsobem tak, aby jejich kohouty nemohli pracovat sexuálně kromě močení, chichotání, že i jejich citlivé cockheads bude cítit nic. Chtěl bych být schopen zastavit své erekci na povel, který má plnou kontrolu nad jejich sexuální život. Megan také dodal, že budu mít plnou kontrolu nad svým milencem Claire stejně. Říkat mi, že mám svůdné síly dělat něco, co jsem přát. Bude stát jsem velmi blízko k ní do té míry, zamilování. Hluboko uvnitř jsem věděl, že pocity, které jsem měl k Megan vůbec poprvé jsme se milovali. Řekl jsem jí, že jsem přesvědčen, že je naprosto v pořádku. Megan mi řekl, že ne se starat o Claire, nebo kluci najdou spoustu milenců ve skupině mi říkal, že když Claire byl stejně dobrý milenec, jak jsem řekla, že je Megan ji může přijmout do našeho vnitřního kruhu. Slyšel jsem, jak si člověk sténá po telefonu jako Megan byla kurva jeho koule. Začal jsem k orgasmu stejně bere oddechový čas po telefonu křičet v mém pleasureful blaženosti.

Jakmile jsem se dostal můj dech Megan nařídit, abych se oblékl a zajet do jejího domu sám. Chtěla mluvit s Claire, tak jsem jí podal telefon. Claire se s úsměvem na chvíli, když ji Megan řekla, že chce, aby ji vzal do postele. Pak se najednou Claire dostal tichý smutně souhlasí s Megan mi podal zpátky telefonu. Megan mi řekl, že Claire právě souhlasila s přijetím šlehání ode mne na objednávkách od Queendom. Megan mi řekl, že nechat telefon vyvěšený, aby mohla poslouchat údery a výkřiky Claire mi říct důvod, proč jsem nedostal tolik odpověď z mých milenců je, že nemám mít plnou moc nad nimi. Řekl jsem Megan vlastně souhlasím, protože Claire byl můj poslušný a byl jsem dovolit, aby byla moje stejná po dlouhou dobu.

Vedle postele byla čínská váza s některými sušené květiny a několik hole. Vybral jsem ten nejlepší hromadily tři polštáře na posteli objednání Claire nad nimi. Mi dává smutný štěně vzhled s motýly v břiše jí poslušně představila svůj zadek na výprask. Řekl jsem Claire autoritou Megan a Queendom jsem ji trestá na příkaz královny. Zobrazuji žádné slitování jsem začal pomalu zahřívá nahé asscheeks s lehkými údery asi pět minut. Objednání ji, aby se pokusili uvolnit Řekl jsem jí, že skutečný trest byl právě začíná. Říkám tento druh výprask na bleskovou bouři. Kyvné hůl s plnými tahy napříč obou jejích buttcheeks stávkujících jako blesky na nastavení tváře hoří holém těle, dokud se protkána planoucí šrámy, jsem naříkal pryč. Na každém swingu třtiny Claire vykřikla a slzy pruhy po tváři. Hodil jsem hůl na posteli, když jsem skončil pláče se slzami v očích jsem se.

Zvedl telefon Megan věděl, že je to bolestivá zkušenost pro mě mi říká, že to bylo nutné, aby se pravomoc nad svými otroky. Megan také řekl, že když jsem se vrátil, musel bych se postarat o Michaelovi a Carl stejně. Megan mi nařídil, abych potěšil Claire s pusou dělat ji zapomenout na šlehání a bude k ní domu před polednem, protože se nemohla dočkat, až mě zase zavěsil.

Tahání Claire do náručí a políbil ji hluboce, řekl jsem jí, že od teď, když ona by se dostat šlehání pravidelně, když jsem si přál. Pomalu olizovat mou cestu do rozkroku jsem oddělil její stydké pysky rty najít svou cestu do její pochvy. Tlačení můj levý prostřední prst do její těsné kretén pomalu jsem jazykem v prdeli ji jako pravé prostřední prst se pomalu otočila klitoris. To netrvalo dlouho pro Claire mít orgasmus, ale ona byla ještě v slzách s vědomím, že jsem chtěl odejít a jít ke královně. Náročné Claire zůstat jen v posteli a objednat něco k jídlu říkat jí, že by se později k účasti na ní. Při pohledu na její pruhované zadek Řekl jsem jí, aby se do studené sprchy, která by pomohla. Rychle jsem se oblékla, dala jsem jí políbil na rty říkat Claire, že bych se vrátím později.

Comment

Comment:

Tweet

Good day very cool website!! Man .. Beautiful .. Superb .. I'll bookmark your site and take the feeds also? I'm glad to search out numerous helpful info here within the publish, we'd like work out extra strategies in this regard, thanks for sharing. . . . . .

#1 By Good day very cool website!! Man .. Beautiful .. Superb .. I'll bookmark your site and take the feeds also? I'm glad to search out numerous helpful info here within the publish, we'd like work out extra strategies in this regard, thanks for sharing. . . . (167.160.109.212|167.160.109.212) on 2014-10-01 19:02