Big Bang Theory Gang Bang Orgy Ch. 11

posted on 03 Sep 2014 14:35 by ordinarydress5004
"Uklidni se Bernadette, tady něco k pití!" Podal jí skleničku a ten měl celou roofie a věděl, že se s ní v jejím vzrušeném stavu, je připraven udělat cokoliv. Usoudil, že by počkejte patnáct minut, začít hrát s její nádhernou vystavena kočička a pak volat k limuzíně!

O patnáct minut později Bernadette se kroutila kolem na polštáři. Podíval se dolů a uviděl Penny ruku pohřben ve svém tanga znovu a ona byla spádovištních své invazní prsty.

Leonard se otočil hlavu jeho směrem a že lapal po vzduchu ústy, s otevřenými ústy, jeho sestoupil na její a dva z nich byli jazyk kurva navzájem a snažila se plazit do úst. Nechala se hlasitější sténání, když cítil, že jeho snímek na jeden pás z ramene a odhalil její obrovské tvrdé nippled bradavka.

Než stačil zareagovat, Penny ústa zavřená přes tuhý zárodku, a máchal jí jazyk se jí to nasává hluboko do úst. Zachvěla se a začala Cumming znovu, když Penny trochu dolů a způsobil další malý orgasmus wrack její drobné tělo.

Neochotně Leonard přerušil polibek, vytáhl svou celu on volal pro limuzíny, pokynul servírku na na kartě a platit ji, vytáhl Bernadette až na nohy a třást nohy; vedl ji ven z klubu.

Jakmile se v limuzíně, Penny zase napadl Bernadette a dala stejně jako ona přijala.

Leonard sklonil zip a vytáhl si kalhoty dolů kolem kotníků, vytáhl svůj penis ven.

Penny veden Bernadette dolů na kolena a jak se usadil mezi jeho mimo-natažené nohy jí sevřel tuku penis do její drobné ruce a začal sání, lízání a hlazení jeho penis, jako by to byl ten poslední, že to nikdy neměl. Během minuty Leonard penis byl tak tuhý jako prkno. To byl zcela pokryt ve slinách, a ona byla milování s ním se úst a obličeje. Ona ho vytáhl z pusy a řetězce slin přitiskla ke rtům a jeho penis. To kapala z brady a po Penny podařilo snížit její šaty, to kapala huby sliny po jejích plných kymácející prsa. Se šaty se obtočí a dolů kolem pasu, ona znovu zaútočil Leonardův penis, a když vzhlédla k němu; oči jí hořely touhou. Zhluboka a usrkával a najednou vykřikla kolem jeho penisu.

Penny se podařilo najít vzdálený znovu a převést ji na tak vysoko, jak to půjde, anální kolík vibroval a kroutil v jejím zadku, dokud se opět vybuchla.

Když Bernadette přišel vzala Leonard dolů ke kořenu a její krční svaly sevřela v tuku hřídeli. Byla lapal po dechu a snažil se dýchat nosem. Ona sestoupil ze svého intenzivního orgasmu a pokračoval v křeči jako Penny stále vibrátor děje. Stáhla ústa z jeho penisu a začala hladit ho tvrději a rychleji.

Jen pak řidič zastavil na chatě. Leonard zvedl telefon a přes třesoucí se hlas, že vydechl; "Ale prosím, jezdit trochu víc, nemůžeme tu být ještě. Budu dělat to stojí za váš divoký!"

Leonard zaklonil hlavu a vrazil boky vzhůru a cítil, jak limuzína tahání zpátky do provozu. Podíval se dolů na Bernie; usmívala se na něj. Celá její tvář se koupal ve svém vlastním rožni a vytáhla svůj penis z úst a udeřil ho celé čelo, tváře, bradu a zpět do úst. Její dlouhé hedvábné zlaté blond zámky se přehnala přes jeho stehna a jeho penis zmizel, když se vznášel nad jeho a zakryl rozkrok závojem točil zlata.

Její ústa se zahalila jeho penis znovu a přestože nemohl vidět, tak, jak byla sání, neměl vidět. Opět brala ho a nenechal se.

"Do prdele Bernie, pokud nechcete přestat, budu stříkat!"

Nechtěla a tahem ústa z jeho penis, ona pokračovala k cévní mozkové příhody je rychleji a rychleji; "Oh, prosím Leonard, cum po celém mém obličeji! Howard nebude dělat, že si myslí, že je to příliš špinavá! Miluji chuť semene a tak, jak to cítí na kůži! Mmmmm jsem skoro chuť to hned!" Ona ho pohladila pomaleji se a pokračoval v sání, její jazyk hodil ven a válcované kolem a kolem citlivých hlavy. Její rty byly jako vakuum, a když ucítila, jak bobtnají do úst, vytáhla z něj a pohladila ho tak rychle, její ruka byla blur!

Leonard nahrbil záda a nechal se hlasitě zavrčel, když začal střílet své sperma. První výstřel vystříkla ven a maloval její zvedající prsa, to byl tak velký a silný; to začalo kapat z ní tuhé, tukové bradavky. Další výstřel zasáhl její krk a běžel dolů k její prsa. Další tři výstřely se zdálo být ještě silnější a foukal po celém obličeji a Bernadette byl v nebi jako polovina obličeje byla pokryta jeho horké, krémovou cum.

Bernadette se otočil směrem k Penny a dva z nich objal a začal líbat. Bernadette byl mimo nadšený, a když Penny olízl cum z její prsa a sklouzl a přivádí ho k ní, ona znovu přišla.

Limuzína vytáhl do parkovací struktury a Leonard si vzal sako off a omotal jej kolem téměř nahé Bernadette. On otevřel posuvné sklo a podal řidič tři, sto dolarové bankovky.

"Děkuji vám Dr. Hofstadter, pokud budete někdy potřebovat diskrétní řidič nikdy, tady je moje vizitka, prosím, zeptejte se na mě!"

"Ale já chci, díky a mají velký večer!"

"Ale budu, ale nemyslím si, že to bude držet svíčku do noci!"

Leonard se usmíval od ucha k uchu, jak se hromadí, a nemohl odtrhnout oči od Bernadette, téměř nahý s tímto malým popruhem visí z její svraštělé díry.

Jízda do podkroví bylo v naprostém tichu a když se dostali do bytu, Bernadette dělal přechod na obývací pokoj. Penny ji zastavil; "Myslím, že jsme měli dost vzrušení na jednu noc Bernie, co udělám vám silnou skleničku a vyrazíte do postele. Myslím, že tě dostanu brzy a můžeme opravdu začít. Slibuji, že budu trávit celý den s vámi . Musíte slíbit, že udržet anální kolík v celou noc! " Vklouzla k baru a dělal jí horký punč, a když se nedívala, když se rozešli jeden z roofies v a rozpouštění ji, podal ji Bernadette.

Bernadette vypil celou skleničku a sklouznutí Leonardův sako a podala mu ho a políbila ho lehce na rty a spěchal do postele.

Penny a Leonard šel do postele a Leonard se svlékl do jeho boxerky a natáhl se na postel. Díval se, jak Penny dělal strip show pro Leonarda, bylo to krátké a sladké vidění byla jen na sobě šaty a podpatky.

On začal hladit jeho penis, když se sehnula, aby-up šaty. Její nádherný zadek mířila přímo na něj a její opuchlé kočička, ještě vlhké od hraní s Bernadette, ona se otočila a její oči byly přilepené k jeho penis pohladil ji.

"Řekni mi, Penny, když jel domů z úmluvy s Glen, řekni mi podrobně, co se stalo."

Její oči se rozzářily; "Aha, takže chcete vědět, jak mě Glen jala co? Dobře, ale musíš mi slíbit, že se nebude rozčilovat, nebo žárlí!"

Pohladil rychleji; "Slibuji, posaď ji vedle mě a řekni mi!"

Ona odstartovala její podpatky a úplně nahá, když ležel se vedle něj; "Tak jo, jdeme na to. Vyrazili jsme ven a asi po půl hodině na silnici Podíval jsem se a byl šokován velké boule stanování kalhoty. Jsem se usmíval, když jsem se posunul blíž k němu a naklonil jsem se začal pěstovat některé mokré polibky na krku a ucha "Naklonila se k němu a udělal totéž Leonard a zachvěl se a popadl ji za ramena; "Ale ne, nemusíte Penny, držet mi říct svůj příběh!"

Zasmála se; "Byl jsem jen ukazovat, co jsem udělal!" Sáhla dolů a nahradit ho za ruku s ní a ona se pomalu hladila jeho penis. "Natáhl jsem se a rozepnul si kalhoty a osvobodil jeho obrovská, myslím opravdu obrovský penis. Bylo to o stejné velikosti jako Sheldon, ale BLACK! Tahal jsem jeho kalhoty dolů na kolena a moje ústa začala zalévat jen při pohledu na něj. Já byl vypracován na něj a umístit svou hlavu na jeho břicho, začal jsem lízat a tampon můj jazyk kolem velkého tuku, černou hlavou. jsem ze sebe vzdech, když jsem viděl, že skákat a růst ještě větší. Najednou jsem se cítil auto zpomaluje a vzhlédl, vzal výstupní rampu. Na konci rampy byl motel, zatáhl dovnitř, strčil penis zpátky do kalhot, vyskočil a běžel do kanceláře. Vyšel pár minut později s klíčem. Skočil zpátky do auta a vytáhl kolem zadní části motelu. Turingova z auta, vytáhl mě ven a my jsme běželi do místnosti.

Svlékl jsem nahý a utrhla mu oblečení. Byl tak silný, že otočil mě znovu a já se smála a kvílením, ale byl umlčen, když jsem otevřel oči a jeho tlustý černý kohout čistil mé rty. Otevřel jsem ústa a snažil zoufale se ho spolknout celé.

Měl jsem nohy omotané kolem krku a hlavy. Měl ústa pohřben v mé píči a jeho jazyk byl větší, než některé kohouty jsem měl v sobě.

Naučil mě, jak hluboko krku penis a vy ho můžete poděkovat za mě učil, jak to udělat. Moje dlouhé vlasy se vznášel sem a tam po jeho bosé nohy, jak jsem poskakoval nahoru a dolů na jeho penis. Hrbatý jsem jeho tvář a moje prsa byla pokryta potem, protože zmáčknutý proti jeho břicho a dolní části hrudníku. Začal jsem Cumming, když zvedl ruku a vrazil prst v mé těsné kretén a strčil svůj jazyk hluboko do mé rozmačkaný kunda. Nikdy jsem si vzpomenout Cumming, že těžko. "

Podívala se na Leonardovi a vypadal narušen; "Ale prosím, Leonard, nenechte se naštvat, pamatujte, že se s ním a dokonce i lidi jako Raj a dokonce i Bernadette, jeho jediný sex. S tebou je to milování, a to znamená, že ještě mnohem víc! Chceš, abych pokračovat nebo chceš jít do postele? "

Sklonil se a políbil ji něžně a stiskl její ztuhlé bradavky. Slyšel její sténání a pak přikývl; "Pokračujte, prosím."

Věnovala mu slabý úsměv; "Víš, když jsem viděl, že velký penis v New Sensations na Sean Michaels, a všechny vzpomínky Glen přiběhl zpátky. Musíš mi to říct teď, pokud chcete, aby zastavila na tuto odplatu na Bernadette! Byl jsem v plánu s ním přijít zítra, když jsem ji svést, je to teď nebo nikdy Leonard! "

"Ne, ne, Penny, je to go, pokračujte prosím svůj příběh!"

Penny se zhluboka nadechl; "No, když jsem přišel po celém obličeji, opatrně mě otočil ve vzpřímené poloze a jemně položil mě na postel. Vylezl až mezi mé široce roztaženýma stehna a já jsem zatajil dech, když se pomalu a vytrvale strčil ten monstrózní penis do mě. Byl jemný a šel pomalu. Asi po pěti minutách, on byl pohřben hluboko v mé píči. Můj bože Leonard, nikdy jsem se necítil tak plný v celém mém životě. Pořád jsem rozšířil tak široký, jak je to možné snížit tlak nohy. "< br />

"Začal odstěhovat se a najednou jsem se cítil prázdný a když mě naplnil zisk, nemohl jsem zadržet a začal jsem znovu Cumming. Bylo to užitečné, protože mu extra mazání, kterou potřeboval. Začal k vyzvednutí tempo a šel rychleji a rychleji. Moje kunda dělal obscénní sání zvuky, jak to téměř způsobilo vakuum. Začal jsem Cumming ak mému úžasu jsem se nezastavil. Jako jeden z mých orgasmů začala rozptylovat, začala další. Každý z nich byl silnější než ten poslední. Když se konečně ztratil a začal Cumming. jsem slabě zabalené své gumové nohy proti jeho hulky těla a přinutil ho zastřelit jeho horký dítě dělat cum v mé píči. Málem jsem omdlela, když jsem ucítila, jak střílet proud po proudu horkého do mě a vyplňování mě, začal prosakovat z horní a dolní části, když přeteče ve mně. "

Podívala se na Leonardovi a začal střílet jeho cum celé její zápěstí a prsty. Ona mu pumpoval, dokud byl vyčerpaný a pak prsty přišel do úst a ona dlouze zasténal, když si olízl je čisté. Věděla, že byl vypuštěn na dnešní večer a chtěla odložit Cumming na zítřek. Zítra bude dlouhý a doufejme, že velmi dlouhý den, sání a kurva. Vklouzla do jeho zvedající se tělo a položila dlouhou hedvábnou blond vlasy na hrudi; ona usnula, stejně jako on!

Dříve ten večer, Raj vstoupil do zasedací místnosti, kde malá skupina profesorů a zaměstnanců potkal poznat jeden druhého. Raj okamžitě viděl hnědého cukru; to je to, co on volal Janine Davis, vedoucí lidských zdrojů. Přešel k otevřenému baru a objednal Blue Hawaii a poté, co dostal svůj drink si prohlížel skupinu a viděl Janine sedí off na jednom rohu úplně sama. Zamířil znovu a stál nad ní.

Vzhlédla a dal mu slabý úsměv; "Dobrý večer, Dr. Koothrappali, jak vám mohu pomoci?"

Podíval se dolů na prázdné sedadlo vedle ní; "Prosím, paní Davis, zavolejte mi Rajesh nebo jako moji přátelé mi říkají Raj, můžu si přisednout?"

Rozhlédla se kolem sebe a viděl, žádné lepší vyhlídky v té době; "Jistě Raj, posaďte se a zavolej mi Janine."

Posadil se a po dalším půl hodiny si uvědomila, že je to celkem blbeček byl, když byl obklopen Dr. Cooper a pan Wolowitzem. Zdálo se být poněkud okouzlující.

"Tak vidíte, Raj, nejsem moc jistý, kolem muže právě teď, můj manžel podváděl mě a já musím přijít na jednu z těchto mixů se muži. Pokud můžete udržet tajemství, řeknu vám něco, co musíte slíbit, že si to mezi námi dvěma "

Přikývl a jeho ruka se k ústům a choval se, jako by na zip jazyk za zuby; "Slibuji, nikdy jsem řekl mým rodičům o Priya, zatímco ona chodila Dr. Hofstadter!"

"Dobře Raj, v poslední době jsem byl přitahován k ženám a mužům, kteří nejsou z mé rasy."

"Ach, to, že nechat mě?"

"Jsi černý Raj?"

"No ne, ale já jsem karamel, někteří mi říkají mléčná čokoláda No já vím, můj přítel,.. Miluje muže, ale má rád vztahy s mužem a ženou, zároveň"

"Chceš říct, že trojice Raj?"

"Ano Janine, Trojka!"

"Shhhhhh, ne tak nahlas Rajesh, někdo může slyšet a se mnou šéf lidských zdrojů, by to nevypadalo dobře."

"Janine byste chtěli vypadnout a hit noční klub, možná si něco k snědku, možná tančit trochu!"

Položila své dlouhé, štíhlé černé prsty po ruce; "Myslím, že by bylo hezké Raj, prosím, vést cesta."

Vedl ji ze zasedací místnosti a chodbou k velkým dveřím univerzity. "Proč ne čekat tady Janine, vezmu si své auto a můžeme vyrazit. Nejste bude run-pryč, zatímco já jsem pryč ty?"

Usmála se na něj, její ramena lesklá uhlově černé vlasy tančily kolem ramen. Zavrtěla hlavou ze strany na stranu; "Ne, ne, já budu tady, proč si to myslíš?"

Podíval se trochu v rozpacích; "To se nestalo, aby mi. Šel jsem se dostat z auta a rozběhla se na druhou stranu."

"Ale to chudý muž, nebojte se budu tady, jestli chceš, já dokonce jít s tebou!"

Usmál se na ni a zavrtěl hlavou; "Ne, počkejte tady, budu hned zpátky." Vytáhl se s autem, vyskočil a jako gentleman, otevřel dveře auta pro ni. Když se dostal do on sledoval její sukně jí červeného obleku zasuňte do její černé nylonové oděné do stehna.

Viděla to, co se dívá, ale neudělal tah táhnout dolů nebo trestat ho hledají, nechtěla ho ztratit svou důvěru, že i ona ráda, že někdo podívat na ten, tímto způsobem, je to už nějaká doba, kdy to, co se stalo.

Raj skočil dovnitř a vyrazil do malého bistra, kde slouží lehká jídla, měl trio hrát a můžete získat dobré pití. Vedl ji do restaurace a cítil deset stop vysoký s ženou na paži. Věděl, že stále štěstí v poslední době, a cítil se lépe o sobě víc a víc.

První z nich byla Emily, pak Siri a nyní Janine. Jak oni následovali hostitelka, jeho mysl driftoval na poslední týden, kdy měl fantastický den s Penny. Jeho penis začal růst a doufal, že Janine neotočil najednou a vidět ho ve stavu vzrušení.

Jakmile sedí a nápoje byly objednány, znovu mluvili a mluvili a mluvili. Objednali hamburgery a hranolky, a vzala ho za ruku.

"Děkuji vám Rajesh, potřeboval jsem to. Je to pěkné jen dostat ven a strávit nějaký čas s mužem, který není mým ex, nebo s dvěma křičí děti, děkuji vám."

Usmál se na ni a při pohledu na ni si uvědomil, že byl velmi dobře vypadající černá žena, není vysoká, ale ne krátký jeden. Její prsa byly pokryty barevnými multi barevné hedvábné blůzy a odpovídající červené saka. Jak srst tlačil ven, pomyslel si její prsa jsou buď velké C nebo malý D. Právě teď opravdu nestaral, jen být s ní, byl jen rád, nebýt sám.

Poté, co jedli a objednal kávu, vzal její ruku do té doby; Janine si zatancovat? "

Položila mu ruku na jeho a usmála se na něj; "Upřímně řečeno, já bych chtěl jít někam trochu víc soukromí, jestli mi rozumíš Raji."

Otočil se a chytil servírky pozornost; "Zkontrolujte prosím!" Vykřikl, zaplatil kontrolu a spěchal k autu. Na cestě do jeho bytu, když se na ni podíval a ona ji zády o dveře auta. Její nohy byly zastavil a vrcholky jejích punčoch byly vidět nad její sukni. Bylo to v polovině jejích štíhlých stehen.

Usmála se na něj, když zachytil jeho pohled a pak se podívala dolů a olízla si rty plné tuku. Všimla si, že na bouli v jeho kalhotách a zašeptala; "Doufám, že se nemáme příliš daleko jít, jsem trochu ve spěchu, aby vám sám, dobře, že jsme tady sami, ale někde víc soukromí!"

V tu chvíli vytáhl do svého parkoviště a pobíhají na druhé straně vozu, otevřel jí dveře a nechal se zasténání, když se její sukně jel nahoru, přes její punčochy a on zahlédl její černé kalhotky.

Vedl ji jeden po schodech do svého bytu, a stejně jako on otevřel dveře, chytil, z koutkem oka, zavírání dveří ložnice. Všechny druhy scénářů běžel přes jeho mysli a přemýšlel, kdo byl v ložnici, přítele nebo nepřítele.

On otevřel láhev vína a nalil dvě sklenky a podal kdo Janine, se omluvil a odešel do ložnice. Málem omdlel, když se podíval na Emily ležela na posteli v malém dvojici odpovídající zelenou saténovou podprsenku a kalhotky. To diakritikou ji čistou bílou pleť a jasně červené vlasy.

Zavřel za sebou dveře a přešel k posteli; "Co to sakra děláš, mám jinou ženu v obývacím pokoji?"

"Hmmm zní lahodný Raje, budete sdílet se mnou, nebo se budete držet ji jen pro sebe?"

Posadil se na postel a usmál se; "Musíte udržet tajemství. Janine tam přichází špatné manželství. Svěřila se mi dnes večer ona byla má ošklivé sny o tom, že se ženou."

Emily zajiskřilo v očích a zaleskly a ona vyskočila na kolena; "Ach klaďas Raj, možná se můžeme podělit, ne?"

"Zůstaň tady, já se věci začaly, a poté, co jsem ji dostat všechny horké a obtěžoval, já navrhuji, abychom si ji do ložnice. Uvidíme, jestli se šrouby a běží ven, nebo když vyleze nahoru na postel a spojuje ty a já! "

V tu chvíli Janine zavolal; "Dobrý den, Raj, jdeš ven, nebo čekáš na mě přijít?"

Rozběhl se; "Je mi líto Janine, měl jsem tísňové volání od mého otce v Indii. Řekl, že viděl, že se tornádo v Kansasu, a chtěl vědět, jestli to bylo u mě. Nyní můžete vidět, proč jsem jako jsem já. Jsem si to "nouzové" volání po celou dobu, nikdy nouze. Tak kde jsme to skončili? " Posadil se vedle ní a ona přišla hned do náruče a on miloval, jak její velké rty uzavřené na jeho a nasál jeho jazyk do úst.

Byla celém Raj a když přitiskla plné prsa proti jeho hrudi, věděl jistě, že je přinejmenším velký C šálek. Zakryla jeho tělo se svým vlastním a zasténala do úst, když popadl Ahold její velký zadek a stiskl a zvedla tělo těžší proti jeho.

Ona ustoupil lehce a vytáhl si košili přes hlavu. Ona okamžitě zaútočil na jeho krk a rameno. Cítila, jak se jeho bradavka ztuhla, když trhal pryč na něj a kousl se na to na lehkou váhu. Zatímco ona to dělá, ruce byli zaneprázdněni dole. Ona rozepnul si kalhoty, se otevřel západku a strhl dolů zip. Její ruka se ponořil do a usmála se; "Ach jo Raj, dlouho a tvrdě, já je rád takhle!" Sklouzla na pohovce a poklekl před ním, když setřásl své sako a hladil jeho velký penis v její černé ruce; "Nevadilo by vám, kdybych si olízl ji trochu Raj?" "

Comment

Comment:

Tweet